بهترین وکیل کیفریانتخاب بهترین وکیل کیفری در جرایم حدی و تعزیری

در میان رویدادهای حقوقی پرونده های کیفری از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند، و می بایست به کمک بهترین وکیل کیفری اینگونه از مسائل را پیگیری نمود. پرونده‌ های کیفری شامل جرایم حدی و تعزیری است، که مجازات های حدی با سخت گیری بیشتری همراه است و امکان تخفیف در آن به آسانی میسر نمی شود، مگر با تکیه بر استدلال و قدرت اقناع وکیل مجرب. اما برای برخی افراد غیر از تجربه و تخصص وکیل مسائل مالی که در مسیر پرونده به وجود می آید نیز اهمیت دارد و نیاز دارند که از آن اطلاعات کافی به دست آورند.

هزینه بهترین وکیل کیفری

دنبال کردن امور حقوقی نیازمند پرداخت هزینه هایی است. انجام مشاوره با بهترین وکیل کیفری، نوشتن دادخواست، هزینه های دادرسی از جمله مواردی است، که افراد می بایست برای پرداخت وجه آن چاره اندیشی کنند. اما مراجعه به وکیل آنلاین و مشورت با وی می تواند تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی نماید. شما با مراجعه به وکیل کیفری می توانید راه حل های تخفیف در هزینه ها و یا در برخی مواقع استفاده از خدمات حقوقی رایگان دادگستری را بیابید.

ساز و کار رسیدگی قوه قضائیه به گونه ای پیش بینی شده است، که افرادی که توانایی پرداخت هزینه های دادرسی و با گرفتن وکیل را نداشته باشند بتوانند از ساختاری مانند وکیل تسخیری استفاده کنند، بنابراین اولین قدم مشورت با وکیل خوب کیفری است.

وظایف بهترین وکیل کیفری

جرايم کیفری تبعات مختلفی از جمله پریشانی و سرگشتگی را به همراه دارد، بهترین وکیل کیفری شرایط را برای فرد شفاف سازی خواهد کرد، و موجب قوت قلب موکل می شود. در صورتی که موکل در جایگاه شاکی باشد، مفاد پرونده را برای او روشن می کند، حق و حقوق وی را توضیح می دهد، و موکلی که از وی شکایت شده است، اتهام را برای وی تفهیم خواهد کرد. قرار گرفتن فرد در جایگاه متهم مانع از این نیست که حق و حقوق وی نادیده گرفته شود، بنابراین وکیل بدون هیچ کوتاهی به اقامه حق می پردازد.

جمع آوری مستندات و نگارش لایحه مستدل از دیگر وظایف وکیل کیفری می باشد. بررسی شواهد و مدارک و استخراج دفاعیه همه جانبه و پر قدرت از جمله مواردی است که بهترین وکیل به پایه یک دادگستری آن می پردازد.

حضور به موقع در دادگاه و رعایت وقت دادرسی از جمله وظایف وکیل است. توجه وکیل به زمان دادرسی و مهیا شدن برای حضور در دادگاه می تواند تاثیر مثبتی در مسیر موفقیت پرونده داشته باشد. وکیل می کوشد روند پرونده سرعت بیشتری داشته باشد، تا موجبات خلاصی موکل خود از درگیری های کیفری مانند زندان و توقیف را فراهم کند.

عالمشاه - 1

مشاوره بهترین وکیل کیفری

قبل از ورود به جریان دادرسی بهتر است که با وکیل مجرب و متخصص مشورت کرد. مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین چهارچوب پرونده را مشخص می کند. در برخی مواقع لازم است که اقدامات حقوقی در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، که ناآگاهی افراد این زمان طلایی را از بین می برد، و عدم اطلاع از اینکه چه اقدامی ضرورت دارد، دادرسی را دچار گره های حقوقی می کند، که اگر از قبل برای آن چاره اندیشی شده باشد، امکان موفقیت در پرونده بیشتر است.

بنابراین اولین قدم، مشاوره با بهترین وکیل کیفری است، وکیلی که در زمینه کیفری دارای تجربه و تخصص کافی باشد، به خوبی می داند که پازل رسیدن به نتیجه مورد نظر چگونه باید چیده شود.

برای خواندن مطالب درباره ی وکیل جرایم اقتصادی

 

انتخاب بهترین وکیل کیفری 

انتخاب بهترین وکیل دادگستری معیار هایی دارد، که توجه به آن می تواند به شما کمک کند، پرونده خود را به فردی شایسته بسپارید. وکلایی که در زمینه کیفری تجربه ی کار بیشتری داشته باشند، از پیچ و خم های این مسیر آگاهی کامل دارند، و شما می توانید با اطمینان خاطر امور حقوقی خود را بر عهده بگذارید. بررسی سوابق وکیل و تعداد پرونده هایی که در آن موفق بوده و به سرانجام رسانده است در تعیین صلاحیت وی موثر است.

جرایم حدی مانند قتل، زنا، لواط و… با توجه به تاثیر شدیدی که بر افکار عمومی جامعه می گذارند و در برخی موارد باعث تشویش اذهان عمومی می شود، از سوی قانونگذار مورد توجه ویژه قرار گرفته است، و قانون گذار با قرار دادن مجازات های سنگین تلاش می کند، که از بار منفی آن بکاهد. اما وکیل خبره شرایط ارتکاب جرم را در نظر می گیرد، و بررسی می کند که از چه طریقی می تواند به موکلی که در جایگاه متهم قرار گرفته امدادرسانی کند، و زمینه تخفیف مجازات را برای وی فراهم نماید.

اگر وکیل از تخصص کافی برخوردار باشد و پرونده های به روزی که در جریان رسیدگی قرار دارد، و یا پرونده هایی که مختومه شده و به سرانجام رسیده را بازبینی نماید، می تواند با دیده همه جانبه و دانش بالاتری به دفاع از موکل خود بپردازد.

رجوع به موسسات معتبر و سپردن امور حقوقی به وکلایی که از درجه علمی بالایی برخوردار هستند در این زمینه بسیار موثر خواهد بود و نگرانی شما را از بابت سرانجام پرونده کیفری برطرف می کند.

در جرایم کیفری سازوکارهایی وجود دارد که دست وکیل را برای آسان کردن مسیر دادرسی برای موکل خود و تخفیف گرفتن برای وی بازتر گذاشته است. اگر وکیل مجرب در این موارد انتخاب شود، به شما کمک می کند که از طریق تعلیق مجازات یا به تعویق انداختن مجازات های تعزیری بتوانید از تخفیفات قانونی استفاده کنید. بنابراین مسئله انتخاب وکیل در اولویت قرار دارد، تعین وکیل مطلع و آگاه می تواند از تحمل تبعات سنگین کیفری جلوگیری کند.

بهترین وکیل کیفری - alamshah.ir

مزایای داشتن بهترین وکیل کیفری

پا گذاشتن به عرصه قانون مانند دادسرا و دادگاه نیازمند علم و تخصص است. انتخاب کردن بهترین وکیل کیفری این مزیت را دارد، که شما با اطمینان خاطر از تخصص وی و اشراف ایشان بر قانون، پیگیری امور حقوقی خود را به وکیل واگذار کنید. با توجه به گستردگی مواد قانونی وکیلی که اطلاعات و آگاهی بالایی داشته باشد، مواد قانونی را به خوبی می شناسد، و در جای مناسب از آن استفاده خواهد کرد. قوانینی مانند قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، قانون کار و سایر قوانین همگی دارای عبارات اختصاصی است که وکیل متخصص به تفسیر آنها می پردازد.

وجود آرای وحدت رویه در امور کیفری و نظریات مشورتی اداره حقوقی اگر چه از یک نظر باعث کمک رسانی و روشن کردن برخی از چارچوب های حقوقی است، اما با ورود نظریات جدید به حوزه حقوقی تلاش مضاعفی از سوی وکلا باید به کار گرفته شود، تا از آرا به روز و استفتائات جدید اطلاع کامل داشته باشند.

وکلایی که دارای درجات علمی بالا هستند این مزیت را دارند، که بر دکترین حقوقی و نظریاتی که از سوی اساتید و دانشگاهیان استخراج می شود نیز اشراف دارند، و به دلیل تعامل با دانشگاه و علم روز می توانند دیدگاه جامع تری نسبت به مسائل داشته باشند.

مزیت دیگر وکیل کیفری متخصص آن است که در علومی مانند پزشکی قانونی سررشته دارد، و با توجه به اینکه در اکثر پرونده های کیفری افراد ناچار به مراجعه به پزشکی قانونی هستند، وکیل مجرب می تواند اینگونه موارد را مورد بررسی دقیق تر قرار دهد و موکل خود را به نحو احسن راهنمایی کند.

برای خواندن مطالب درباره ی وکیل کلاهبرداری

از جمله مزیت های اختیار کردن وکیل کیفری با تجربه آن است که بر علم روانشناسی افراد تسلط دارد، و می تواند حالات و گفته های طرفین پرونده را مورد ارزیابی قرار دهد. در برخی از پرونده های کیفری وارد شدن از در مصالحه و گفتگو با طرف مقابل می تواند از تبعات سنگین کیفری جلوگیری کند، وکیلی که از شیوه های درست گفتگو اطلاع دارد، و قدرت بیان و اقناع لازم را در خود می‌بیند، در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

از دیگر مزیت های داشتن بهترین وکیل کیفری آن است که رسیدگی به پرونده های کیفری نیازمند نگارش شکوائیه های قوی و مستدل است تا به وسیله آن بتوان طرح دعوا نمود، وکیل با دانش حقوقی خود به انجام این کار می پردازد و زمینه را برای احقاق حق موکل خود مهیا می کند. در صورت نیاز به شهادت نامه و اضافه کردن گواهی شهود وکیل می تواند این مدارک را در اسرع وقت جمع آوری نماید و برای استمداد به حال موکل خود آن را در اختیار دادگاه قرار دهد.

پیگیر بودن وکیل کیفری یکی دیگر از مزایای داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری است. با وجود تلاش ها و ممارست وکیل جایی برای نا امیدی باقی نخواهد ماند. وکیل تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا پرونده کیفری موکل به سرانجام مطلوب خود برسد.

طی کردن مراحل قانونی و اعتراض به پرونده، حضور در مراجع بالاتر مانند تجدید نظر و دیوان عالی کشور از جمله خدماتی است که بهترین وکیل کیفری در اختیار موکل خود قرارمی داد، و با روحیه خستگی ناپذیر می کوشد که او را از تبعات سنگین مالی و جانی برهاند.

پرونده های کیفری برخلاف پرونده های حقوقی در صورت کم کاری و قصور از طرف وکیل یا موکل می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد، جان و آبرو و عمر شخص به هدر برود، بنابراین نیاز است که با مراجعه به وکیل کیفری متخصص از طریق قانونی و مستدل روند دادرسی پیگیری شود.

بهترین وکیل کیفری تهران

از بااهمیت‌ترین و درعین‌حال دشوارترین و حساس‌ترین نوع وکالت‌ها، وکالت کیفری می‌باشد. وکالت کیفری به تجربه و دانش تخصصی و درعین‌حال سرعت و تبحر بسیار زیادی نیاز دارد . در این نوع از وکالت حتی شیوه بیان کردن جملات گاهی می‌تواند منجر به اعدام و یا برائت شود. و به همین دلیل دانش و به خصوص تجربه وکیل کیفری در اینجا به شدت بااهمیت و کارساز است.اما متأسفانه برخی از وکلا بدون در نظر گرفتن حساسیت این حرفه پرونده‌هایی را می‌پذیرد و خسارات جبران نشدنی به موکل خود وارد می¬کنند. به طور کل انجام هر کاری با داشتن دانش تخصصی و ابزار های مناسب و آموزش های مناسب می‌تواند به خوبی انجام گیرد.به همین دلیل عدم دسترسی به ابزار های لازم، کار را چنان برای موکل دشوار می‌کند که برخی مواقع، به دلیل همان پیچیدگی، حساسیت و دشواری کار به انصراف وکیل از ادامه کار می‌انجامد.به طور کل می¬توان گفت که با برخورداری از دانش و تجربه کافی و بدون برخورداری از ابزار های لازم کار وکالت کیفری ممکن است که بتواند کاری را به طور ناقص از پیش برد اما تا زمانی که دانش و تخصص کافی وجود نداشته باشد نمی‌توان در امر وکالت موفق شده و کار را به طور دقیق و کامل انجام داد،حتی اگر ابزار کافی وکالت در دسترس باشد. پس دانش و تخصص در اینجا حرف اول را میزند. ابزار کار یک وکیل مجرب و حرفه‌ای کلام اوست. در واقع یک وکیل کیفری خوب کسی است که توان خطابه گویی بالایی داشته باشد . او از طریق همین زبان قدرتمند و نافذ خود است که می‌تواند از موکل خود در برابر دادگاه دفاع کند. البته همین جا باید گفت که کار یک وکیل کیفری با وعظ و خطابه تفاوت اساسی دارد. در کار وکالت نفس بیان مطلب یا ایجاد مفاهیم خاص در ذهنیت مخاطب ، هدف محسوب نمی‌شود بلکه او از ابزار زبانی خود جهت اثبات مدعای موکل خود استفاده می‌کند تا حقیقت را روشن سازد.به همین جهت استفاده از ابزار زبان باید همگام با آگاهی و دانش کافی باشد تا به موفقیت بینجامد. برخی از ابزار ها و دانش‌ها برای تمامی وکلا لازم و ضروری است و برخی دیگر تنها مخصوص وکلای جنایی است · وکلای کیفری متخصص در تهران: وکلایی که در کلان‌شهر بزرگی چون تهران کار می‌کنند. به دلیل پیچیدگی پرونده‌های مختلف و دشواری کار در هر یک از این پرونده‌ها بایستی از تخصص و دانش بالایی برخوردار باشند. جهت تماس و گرفتن مشاوره با این وکلا بایستی در ساعات اداری از طریق «کانون وکلا» و یا مؤسسات مختلفی که در سراسر تهران برای کار وکالت دایر شده تماس گرفته تا با گرفتن مشاوره حرفه‌ای در این زمینه یک وکیل کیفری خوب، مجرب، حرفه‌ای و با دانش را برای خود انتخاب کنید. یک نکته که گفتن آن در اینجا ضروری به نظر می‌رسد، این است که با استناد به تبصره ماده 1287 قانون آیین دادرسی کیفری در برخی موارد که موضوع آن از محرمانگی برخوردار است حضور وکیل کیفری در مراحل تحقیق با اجازه دادگاه امکان‌پذیر است.محرمانه بودن شامل موارد زیر می‌شود. 1.موضوعات مربوط به امور خانوادگی یا دعاوی خصوصی بنا به درخواست طرفین 2.علنی شدن محاکمه منجر به خدشه‌دار شدن امنیت یا احساس مذهبی عموم شود 3.پرونده‌هایی که مربوط به اعمال منافی عفت عموم و جرائمی می‌شود که بر خلاف عرف اخلاقی جامعه است.

عالمشاه - 1

ویژگی های وکیل کیفری مجرب

در همین شهر تهران تعداد زیادی وکیل کیفری وجود دارد که همگی آن‌ها ادعای بهترین بودن دارند. اما یک وکیل کیفر حرفه‌ای و متخصص دارای چه ویژه گی هایی است؟ باید بگوییم ویژگی های اخلاقی یک ویل کیفری از مهمترین ویژه گی های او محسوب می¬شود، پایبندی به اخلاقیات حرفه¬ای یک وکیل را جزو ممتازترین وکلا خواهد کرد؟! از ویژگی های کلی یک وکیل کیفری ایده آل، باید به موارد زیر اشاره کرد:

• از مهم‌ترین و بااهمیت‌ترین ویژگی های یک وکیل کیفری مجرب، امانت‌داری او می‌باشد در واقع یک وکیل محرم اسرار موکل خود است و مانند یک پزشک به دلیل ماهیت شغل خود_در صورت نیاز ،بایستی از اسرار و مسائل خصوصی موکل خود باخبر باشد.اخلاق حرفه‌ای در اینجا ایجاب می‌کند که اسرار موکل خود را به هیچ‌وجه و تحت هیچ شرایطی فاش نکند.

• یک وکیل حرفه‌ای باید تعهد اخلاقی نسبت به موکل خود داشته باشد. یکی از این تعهد های بسیار مهم این است که از بزرگ‌نمایی ، بیان مطالب غلوآمیز و ناممکن اجتناب کند و بر اساس واقعیات موجود با موکل خود صحبت کند و وعده‌هایی را بدهد که امکان تحقق آن‌ها وجود داشته باشد.یک وکیل خوب هرگز نباید به موکل خود وعده‌های دروغین داده و باید از دادن امیدواری های غلط اجتناب کند.

• یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل مجرب این است که موکل خود را از حرکت در مسیر های نادرست بازدارد و مسیر درست را پیش روی او قرار دهد. معنی این حرف این نیست که وکیل برای افزایش حق‌الوکاله بیشتر موکل خود را وارد پروسه رسیدگی های غیرضروری کند ، بلکه به این معناست که موکل خود را با صداقت و راستگویی در مسیر های درست برای رسیدن به نتیجه مورد نظر ، قرار دهد. از آنجایی که یک وکیل به دلیل احاطه به مسائل حقوقی، قطعاً بهتر از موکل خود می‌تواند مسیر های درست را انتخاب کند. به همین جهت نباید به هیچ عنوان برای به دست آوردن مبلغ بیشتر حق وکاله،موکل خود را وارد مسیرهایی غلط کند که به نتیجه مناسبی نمی‌رسند.در غیر این صورت اعتبار و جایگاه وکیل خدشه‌دار خواهد شد.

• از دیگر ویژگی های کلی یک وکیل متبحر، ساده کردن و قابل‌درک کردن مسائل پیچیده حقوقی برای موکل خود است.، وظیفه و هدف یک وکیل احقاق حق موکل خود است. و بایستی علاوه بر ارتباط عمیق با مول خود با استفاده از گفتار و زبان قابل‌فهم می‌تواند از این ابزار بر روی قضات و هیئت‌منصفه نیز تأثیر بگذارد. زبان مهم‌ترین و در واقع تنها ابزار یک وکیل است و اگر بتواند به درستی از ابزار زبانی خود استفاده کند روند دادرسی موکل خود را بسیار سهل تر کرده و جلو خواهد انداخت.

بهترین وکیل کیفری - alamshah.ir

• برخورداری از دانش به‌روز و تخصص و احاطه کامل بر معلومات و دانش حقوقی از دیگر ویژگی های یک وکیل دادگستری خوب است. دانش و آگاهی به‌روز شده و گسترده یک وکیل منجر به پیدا کردن بهترین راه‌کارها و در نتیجه بهترین فرصت در انتخاب نوع دادخواست، شکوائیه و اقدامات قانونی لازم و… خواهد شد. تا به اینجا از ویژه گی های کلی یک موکل خوب صحبت کردیم ،حال به دیگر ویژگی های خاص و منحصربه‌فرد یک وکیل کیفری خوب اشاره می¬کنیم

 وقت‌شناسی: در بعضی از پرونده‌های کیفری زمان بسیار حائز اهمیت است به همین جهت یک وکیل کیفری خوب کسی است که وقت‌شناسی و اهمیت زمان را به دستی دریابد. در این صورت است که می‌تواند به موقع اقدامات قانونی را انجام داده و مسیر پرونده خود را به درستی هدایت کند.

 داشتن عدالت و وجدان کاری: یک وکیل دادگستری کیفری بایستی در انتخاب پرونده‌ها عدالت کامل را در نظر بگیرد و بعد از آن در پرونده ورود کند.

 برخورداری از تخصص و دانش و مهارت کافی: وکلایی که به عنوان وکیل کیفری مشغول به کار می‌شوند بایستی در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی مدرک کارشناسی ارشد و دکترا را دریافت کرده باشند. این افراد بایستی بامهارت کافی برای فعالیت در حوزه وکالت و مسائل کیفری واردشده و از دانش تخصصی خود در جهت پیشبرد پرونده‌های خود و احقاق حقوق وکلای خود اقدام کنند.

 قدرت تحلیل روان‌شناختی: یکی از واحد¬های مهمی که در رشته حقوق جزاء به دانش جویان آموزش داده می¬شود روانشناسی است. چرا که داشتن مهارت در روانشناسی افراد کمک بسیار بزرگی در پیدا کردن مسیر درست پرونده خواهد کرد.استفاده از ابزار روانشناسی یکی از بهترین ابزارهای کار یک وکیل کیفری است.

سوالات متداول بهترین وکیل کیفری

جرایم کیفری تبعات مختلفی از جمله پریشانی و سرگشتگی را به همراه دارد، بهترین وکیل کیفری شرایط را برای فرد شفاف سازی خواهد کرد، و موجب قوت قلب موکل می شود. در صورتی که موکل در جایگاه شاکی باشد، مفاد پرونده را برای او روشن می کند، حق و حقوق وی را توضیح می دهد، و موکلی که از وی شکایت شده است، اتهام را برای وی تفهیم خواهد کرد. قرار گرفتن فرد در جایگاه متهم مانع از این نیست که حق و حقوق وی نادیده گرفته شود، بنابراین وکیل بدون هیچ کوتاهی به اقامه حق می پردازد.

پا گذاشتن به عرصه قانون مانند دادسرا و دادگاه نیازمند علم و تخصص است. انتخاب کردن بهترین وکیل کیفری این مزیت را دارد، که شما با اطمینان خاطر از تخصص وی و اشراف ایشان بر قانون، پیگیری امور حقوقی خود را به وکیل واگذار کنید. با توجه به گستردگی مواد قانونی وکیلی که اطلاعات و آگاهی بالایی داشته باشد، مواد قانونی را به خوبی می شناسد، و در جای مناسب از آن استفاده خواهد کرد.

مراجعه به وکیل آنلاین و مشورت با وی می تواند تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی نماید. شما با مراجعه به وکیل کیفری می توانید راه حل های تخفیف در هزینه ها و یا در برخی مواقع استفاده از خدمات حقوقی رایگان دادگستری را بیابید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس سریع و رایگان